w

Seria Spirit Blossom powróci do LoLa? Przeciek nowego eventu oraz skórek do Akali i Nami

Według najnowszych przecieków z League of Legends jeszcze w tym roku pojawią się nowe skórki Spirit Blossom.


Spirit Blossom to niesamowicie charakterystyczna seria skórek, która wyróżnia się specyficznym klimatem – nic więc dziwnego, że pokochało ją tylu graczy. Od eventu Duchowego Rozkwitu minęło już trochę czasu, ponieważ ten miał miejsce w wakacje, w czasie których premierę mieli Lillia (22 lipca 2020 roku) i Yone (6 sierpnia 2020 roku).

Wielu fanów LoLa miało szczerą nadzieję, że Riot będzie kontynuował uniwersum Spirit Blossom i z czasem pojawią się kolejne wydarzenia w podobnym stylu, co wakacyjny event w 2020 roku.

Okazuje się, że twórcy nie porzucili motywu Duchowego Rozkwitu. Wręcz przeciwnie – jest szansa, że ten wróci jeszcze w tym roku. Co o tym wiadomo?

Przeciek eventu Spirit Blossom

Big Bad Bear – znany w środowisku League of Legends leaker – poinformował, że prawdopodobnie już niedługo do gry powróci szalenie popularny motyw Spirit Blossom.

Według leakera seria Duchowego Rozkwitu zawita zarówno w LoLu na PC, jak i w Wild Rift. Nie jest to oczywiście w 100% potwierdzone, ale z przecieków wynika, że do graczy trafią dwie nowe skórki – legendarna Spirit Blossom Akali i epicka Spirit Blossom Nami.

Gracze LoLa na PC nie powinni się jednak cieszyć na zapas, ponieważ zgodnie ze słowami Big Bad Beara, Akali prawdopodobnie będzie ekskluzywnym skinem tylko dla Wild Rift. W przypadku Nami nie ma takiej informacji – jest szansa, że pojawi się w obu wersjach gry.

Fanowski koncept skórki Spirit Blossom Akali wykonany przez @emriikun

Leaker rozpisał, jakie wydarzenia mogą pojawić się w przyszłych aktualizacjach w LoLu:

  • 12.19 – Spirit Blossom,
  • 12.20 – Trick or Treat (event halloweenowy),
  • 12.21 – uniwersum Music Beat.

Jako że patch 12.19 wypada w okolicach Mistrzostw Świata z League of Legends, Big Bad Bear twierdzi, że wydarzenie Duchowego Rozkwitu będzie połączone z Worldsami 2022.