w

Spirit Blossom Lux to nowy skin, który nie trafi do League of Legends, ale do…

Opublikowano model Spirit Blossom Lux, który trafi do chińskiej społeczności LoLa. W której grze pojawi się ten skin?


Riot wydaje coraz więcej skórek, które są ekskluzywnymi dodatkami kosmetycznymi dla innych gier niż League of Legends. Fani LoLa na PC zaczęli się do tego przyzwyczajać, choć dalej jest im żal, że niektóre skórki nie trafią w ich ręce.

Ogłoszono kolejnego skina, który nie będzie dostępny w League of Legends, ale również nie będzie można go kupić w Wild Rift. Okazuje się, że zdobyć go mogą jedynie chińscy gracze.

Spirit Blossom Lux nie dla League of Legends

Chibi bohaterowie w TFT przyjęli się całkiem dobrze i choć wiele osób nie posiada żadnej postaci tego typu, to są i tacy, którzy uważają, że jest to naprawdę ciekawy dodatek do tej gry. Tego typu legendy są urocze i mają wiele unikatowych animacji, przez co są pożądanym dodatkiem kosmetycznym dla każdego, kto uwielbia zbierać rzeczy związane z Teamfight Tactics.

Aktualnie w TFT istnieje już kilka championów w wersji chibi, których można zakupić nie tylko w podstawowej skórce, ale także skinie związanym z daną przepustką, np. Dragonmancer Yasuo czy Firecracker Jinx.

Pojawiła się informacja, że Riot wydaje kolejnego bohatera w formie chibi, ale ten nie trafi do wszystkich graczy. Chodzi o Spirit Blossom Lux, która będzie ekskluzywnym dodatkiem do Battle of the Golden Spatula (chińskiego mobilnego spin-offu TFT).

Prezentuje się następująco:

Część fanów Lux nie ukrywa swojego wkurzenia, ponieważ od lat marzyli o skórce Spirit Blossom dla swojej ulubionej bohaterki. Niestety ta nie trafi do League of Legends, choć niewykluczone, że zostanie dodana w przyszłości, w ramach kolejnego eventu związanego z tym uniwersum. Jeśli faktycznie tak się stanie, to gracze muszą poczekać jeszcze co najmniej rok.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends