w

Stellacorn Lillia to przeuroczy pomysł na nowego skina do LoLa

Jedna z fanek LoLa stworzyła ciekawy projekt skórki do Lillii. Jak wyszło?


O Lillii powstało kilka osobnych artykułów. W jednym z nich przeczytać było można o tym, że gracze bardzo chwalą jej umiejętności i twierdzą, że jest postacią, która daje dużo satysfakcji z gry. Twórcy również byli dumni, ponieważ bohaterka przez długi czas była uznawana za najlepiej zbalansowanego championa (zobacz: Lillia jest perfekcyjnie zbalansowana? Riot szczerze o tym, jak udało się to osiągnąć).

Lillia jest również znana w społeczności League of Legends z tego, że wielu fanów uwielbia ją rysować – nie tylko z takim wyglądem, jaki można zaobserwować w grze, ale także w strojach z fanowskich skórek.

W grudniu pojawił się świetny projekt skórki Reindeer. Teraz powstał kolejny, tym razem nawiązujący do magicznego stworzenia znanego m.in. z Legends of Runeterra.

Pomysł na skórkę – Stellacorn Lillia

Autorką konceptu jest Anna Perci, artystka z Brazylii. Na swoim koncie ma wiele fanartów z LoLa, w tym przeróżnych fanowskich skórek, m.in. do Kayle czy Rakana. Stellacorn Lillia jest jej najnowszym projektem.

Widać, że dziewczyna przyłożyła się do najdrobniejszych szczegółów, ponieważ wśród załączonych grafik można dokładnie zobaczyć model bohaterki, wygląd jej umiejętności oraz porównać ostateczną wersję ze wczesnymi szkicami.

Czym jest Stellacorn? To magiczne stworzenie przypominające konia, które żyje na Górze Targon. Wiadomo jest, że Soraka nakazała pasterzom, by ci opiekowali się tymi gwiezdnymi zwierzętami. Niektórzy twierdzą, że Stellacorny kojarzą im się z pegazami skrzyżowanymi z jednorożcami.

Jak prezentuje się Lillia w skórce Stellacorn?

ZOBACZ – Nowe skiny Battle Academia są klapą? “Są jak kiepska kontynuacja dobrego anime”

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends