w

Streamerzy dostaną w LoLu skórki? Tak mogłyby wyglądać małe legendy

Reklama

Ciekawy pomysł graczy na Małe Legendy w TFT.

Reklama

Jedna z fanek Teamfight Tactics wpadła na ciekawy pomysł. W związku z tym, że jest również artystką, postanowiła przygotować kilka projektów stworków, towarzyszących nam w zmaganiach.

Ich wygląd był inspirowany popularnymi streamerami, którzy w ten uroczy sposób mogliby wejść do League of Legends

Mali Streamerzy

Nebura, o której niejednokrotnie słyszeliście w naszych artykułach, znów podbija internet swoimi projektami. Tym razem to Małe Legendy. Dwa koncepty dotyczą streamerów DisguisedToast, oraz Scarra. Wygląda to naprawdę świetnie i aż dziwi, że wcześniej Riot na to nie wpadł.

ZOBACZ – Riot odpowiedział na prośby zmiany miejscami „W” i „R” Akali

Oczywiście nasi polscy potyczkowicze również są znani w świecie szachów, dlatego nie powinno ich tutaj zabraknąć. Mowa oczywiście o Nervarienie, Lotharze, czy Blackfireice. Wystąpili oni na pierwszym turnieju TFT Twitch Rivals. Jeżeli macie ciekawe pomysły na to, jak mogłyby wyglądać takie Małe Legendy, koniecznie się nimi z nami podzielcie.

Gdyby ten pomysł został wprowadzony, nie byłby pierwszym takim w historii gier. W R6 najpopularniejsi streamerzy mają własne zawieszki, a w takim PUBGu ubrania, oraz skiny do broni. Czy to pora na LoLa?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends