w

Stworzono śliczny model skórki do Ahri, o którą gracze LoLa proszą już od 5 lat

Znany koncept skina powrócił, tym razem jako model, który wygląda naprawdę uroczo.


League of Legends to tak popularna gra, że niemalże codziennie powstają nowe koncepty i fanarty wykonane przez graczy. Wiele z nich stoi na naprawdę wysokim poziomie, ale rzadko kiedy jest tak, że dana praca zostaje w pamięci społeczności na lata.

Fanowskich skórek jest tak dużo, że zazwyczaj zapomina się o nich po krótkim czasie. Nie ma w tym nic złego, ponieważ trudno zapamiętać tysiące przeróżnych obrazków (nawet jeśli są naprawdę ładnie narysowane). Czasem jednak bywa i tak, że jakiś koncept nie ginie pośród innych prac i wraca się do niego przez następne kilka lat. Idealnym przykładem jest Winder Wonder Ahri.

Pomysł na skórkę – Winter Wonder Ahri

Fani bohaterki na pewno kojarzą ten pomysł na skórkę. Jest on na tyle popularny, że doczekał się setek fanartów, a nawet własnych cosplayów. Według niektórych Winter Wonder Ahri to skin, który udowadnia, że Snowdown powinno powrócić, ponieważ Riot wciąż nie wykorzystał masy cudownych pomysłów na skiny.

Oryginalny koncept powstał już ponad 5 lat temu. Został stworzony przez artystę o pseudonimie Citemer Liu, który aktualnie współpracuje z Riot Games.

Twórca powracał do swojego pomysłu wiele razy, przez co w jego galerii znaleźć można różne pracy z Ahri Zimowego Zachwytu.

Jako że powoli kończy się listopad, to wielu graczy zaczęło rozmyślać o świętach. Święta w League of Legends kojarzą się z zimową mapą, trybem Król Poro czy zimowymi skórkami z serii Winter Wonder.

Jedna z artystek ze Stanów Zjednoczonych – Jenna VanPelt – postanowiła przypomnieć o świetnym koncepcie skina do Ahri i stworzyła jego model 3D. Praca wyszła naprawdę uroczo, przez co fani Ahri ponownie proszą, by wspomniana skórka w końcu pojawiła się w grze.

Autorka modelu napisała:

Fanowska skórka z League of Legends do mojej ulubionej bohaterki – Ahri! Dzięki temu projektowi wiele się nauczyłam, zwłaszcza jeśli chodzi o teksturowanie. Jestem zadowolona z efektu końcowego i nie mogę doczekać się dalszego rozwoju w tej dziedzinie. Jest to koncept niesamowitego artysty Citemera Liu.