w ,

Świetny cosplay Lux z cinematica Warriors z League of Legends

W sieci pojawił się cosplay Lux w wykonaniu francuskiej cosplayerki.


Mimo że od premiery Warriors minęło już trochę czasu, to fani nie zapomnieli o świetnym cinematicu z League of Legends. Do dziś powstają przeróżne fanarty i cosplaye, a najnowsza Lux autorstwa Ladysundae jest jednym z nich.

Jak prezentuje się cosplay Lux z cinematica Warriors?

Ladysundae zwana także cutieSundae to cosplayerka z Francji, która zajmuje się cosplayem od 2014 roku. Sundae ma na swoim koncie przeróżne osiągnięcia we francuskich, jak i międzynarodowych konkursach cosplayu. Dziewczyna przyznaje, że czerpie ze swojej pasji dużo radości oraz stara się podchodzić do niej bardzo profesjonalnie.

Lux to jeden z wielu cosplayów z League of Legends, jaki można znaleźć w jej galerii. Wcześniej wcieliła się m.in. w Jinx, Kindred, Katarinę, Riven czy Zoe. Nie zabrakło bohaterów z innych gier, np. World of Warcraft czy Skyrim. Cosplayerka zaprezentowała również przygotowania do stroju Viper z Valorant.

Jeśli chodzi o cosplay Lux, Sundae opublikowała kilka zdjęć, ale również film na YouTube, który pokazuje, jak wyglądało przygotowywanie całego stroju. Jest to szczególnie ciekawe dla osób, które być może planują zrobić coś podobnego lub po prostu interesują się cosplayem ze strony technicznej.

ZOBACZ – Czy toksyczność w LoLu popłaca i czy wyciszenie wszystkich graczy jest skuteczne w walce z tiltem?

ZOBACZ – Battlecast Prime Cho’Gath otrzyma wizualną aktualizację swoich umiejętności. Jak będą wyglądały?

Video

DołączObserwuj
Więcej z Cosplay