w

Świetny koncept skórki Spirit Blossom Vex. Bohaterka zdaniem graczy idealnie pasuje do tej serii

Jeden z fanów stworzył projekty nowej skórki do Vex – Duchowego Rozkwitu.


Vex to bohaterka, która miała premierę już ponad rok temu. Przez ten czas zdobyła wielu fanów, jak i wrogów, którzy wręcz nienawidzą grać przeciwko niej. Postać ma coś w sobie, ponieważ wielu artystów uwielbia projektować do niej nowe skórki.

Yorldka doczekała się takich konceptów, jak Star Guardian, Battle Academia, Elderwood czy PROJECT. Niedawno doszedł do tego jeszcze jeden fanowski skin – Spirit Blossom. Jak się prezentuje?

Pomysł na skórkę – Spirit Blossom Vex

Autorem konceptu jest BuruArt, artysta z Francji. Buru ma na swoim koncie naprawdę sporo prac związanych z League of Legends. Część osób zapewne kojarzy niektóre z tych projektów. Poprzedni, Star Guardian Vex, pojawił się w oddzielnym artykule – Jak mogłaby wyglądać Star Guardian Vex z LoLa? Kilka interesujących pomysłów od różnych artystów.

Dziś można śmiało powiedzieć, że artysta dobrze radzi sobie z pomysłami na skórki dla ponurej Yordlki. Jego najnowszy koncept – Vex Duchowego Rozkwitu – prezentuje się naprawdę świetnie.

Według fanów wspomnianej bohaterki Vex naprawdę dobrze pasuje do uniwersum Spirit Blossom. Fanowski projekt tylko to udowadnia. Czy Riot powinien stworzyć tego typu skórkę?

Twórca udostępnił również nagranie, na którym śledzić można, jak projektuje Spirit Blossom Vex. Widać każdy etap rysowania – od szkicu, po dopracowanie najdrobniejszych elementów stroju.

Video

Jak widać, skin Spirit Blossom Vex ma spory potencjał. Fani mają nadzieję, że Riot weźmie to pod uwagę przy tworzeniu kolejnych skinów z tego uniwersum za jakiś czas.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends