w

Tak wyglądają animacje nowych maestrii w League of Legends

Jak prezentują się nowe poziomy maestrii w LoLu? Tak będą wyglądały ich animacje.


Wbijanie maestrii postaci to dla wielu graczy istotny element League of Legends. Niektórzy w ten sposób okazują oddane konkretnemu bohaterowi, inni mają plany, by wbić najwyższy poziom na każdy championie w grze.

Nic więc dziwnego, że gdy Riot pierwszy raz ogłosił, że doda kolejne rangi w tym temacie, fani byli mocno podekscytowani.

Nowe maestrie bohaterów w LoLu

Reklama

O tym, że pojawią się nowe poziomy masterii postaci, Riot mówił już jakiś czas temu. Na początku tego roku w internecie pojawiły się także grafiki przedstawiające to, jak nowe rangi będą wyglądały w grze. Tak prezentował się udostępniony przez twórców koncept:

Wiadomo już, że prace nad maestriami poszły znacznie dalej i w kolejnej aktualizacji społeczność pozna ostateczne szczegóły na ten temat. Póki co można obejrzeć, jak wyglądają animacje nowych poziomów:

Video

Poniżej znajduje się także przykład wyglądu jednego z nich w grze:

Co na to wszystko gracze? Opinie są dość mocno podzielone. Pod animacją, która pojawiła się na Twitterze, część fanów pisała, że wszystko wygląda naprawdę dobrze, natomiast inni twierdzili, że nowości to „badziewie” i „śmietnik”.

Niektórzy twierdzą też, że styl graficzny zbyt mocno kojarzy się z grami mobilnymi, co zarzuca się Riotowi już od jakiegoś czasu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends