w

Taric nowym członkiem K/DA? Gracze LoLa twierdzą, że lepiej pasowałby niż Seraphine

Riot Games

Taric jako nowy członek K/DA? Społeczność przyklaskuje temu pomysłowi.


Od kilku tygodni wiadomo już, że legendarny skład K/DA został nieco zaktualizowany. Dołączyła do niego najnowsza bohaterka League of Legends, a mianowicie Serpahine.

Riot Games publikuje jednak pewien film, na którym zdecydowanie widać, że bardziej przechylni są do Tarica. O co tak właściwie chodzi?

K/DA i Taric

Fikcyjny zespół stworzony przez 4 postacie z League of Legends ma już ponad 2 lata. W tym roku dołączyła do niego nowa członkini, wywołując przy tym masę kontrowersji. Wielu graczy uważa, że została wciśnięta na siłę, a deweloper wypuścił ją tylko i wyłącznie dla pieniędzy i nie pasuje ona do świata gry.

ZOBACZ – Spór wśród graczy LoLa. Czy można zostać zbanowanym za złożenie złych przedmiotów?

Riot Games Korea postanowił opublikować na regionalnym kanale YouTube film, w którym przedstawia wizytę artystek Soyeon (K/DA Akali) i Miyeon (K/DA Ahri) w studiu Riotu. Oprócz odsłuchania gotowego utworu i obejrzeniu teledysku dziewczyny zagrały również mecz w League of Legends. Razem z innymi uczestnikami postanowili wypróbować nowe skórki z serii K/DA ALL OUT. Natomiast w skład całego zespołu zamiast Seraphine wzięty został Taric, który od dawna był memem i gracze uznawali go za nieoficjalnego menadżera gwiazd.

ZOBACZ – Nikt nie grał nim przez 2 lata. Przez jedno combo jest jedną z najpopularniejszych postaci w LoLu

Mało prawdopodobne jest, że Taric dołączy do zespołu w najbliższych latach i najpewniej jest to zwykłe, niewinne nawiązanie, które nie ma głębszego znaczenia. Społeczność natomiast mocno przejęła się tym faktem i wiele osób stwierdziło, że to właśnie ten bohater powinien zająć miejsce znienawidzonej Seraphine.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends