w

Te postacie z League of Legends obecnie dominują na Nexus Blitz. Ponad 57% win ratio

Oto najsilniejsi bohaterowie na Nexus Blitz. Warto wypróbować te picki w swoich meczach.


Aktualnie w League of Legends można pograć w tryb Nexus Blitz, który przez wielu uważany jest za najlepszą odskocznię od typowych normali i rankedów. Wielu graczy czekało całymi miesiącami, aż ich ukochany tryb powróci do LoLa.

Powrót trybów rotacyjnych to nie tylko świetna zabawa, ale także utworzenie się pewnej mety, która pokazuje, którzy bohaterowie są obecnie najsilniejsi i wygrywają najwięcej gier.

Choć są osoby, które uważają, że tryby to czysta rozrywka, więc nie powinno trzymać się mety i statystyk, to są i tacy, którzy lubią grać tym, co jest po prostu bardzo silne i zapewnia łatwe zwycięstwa.

Oto 10 postaci, które mają obecnie najwyższe win ratio na Nexus Blitz. Kto radzi sobie najlepiej?

Najlepsze postacie na Nexus Blitz

Na stronie u.gg można przejrzeć statystyki trybu rotacyjnego Nexus Blitz. Zapewne wielu graczy najbardziej interesuje to, kto ma najwyższe win ratio.

Pod względem wygranych gier zdecydowanie króluje Taric, choć w jego przypadku dane mogą nie być miarodajne, ponieważ pick rate tego championa w roli junglera jest bardzo niski.

Znacznie częściej gracze decydują się na wybór Maokaia, Teemo lub Setta, którzy są obecnie w tierze S+ i wygrywają ponad 56% gier.

Warto zauważyć, że w zestawieniu króluje rola jungli. Jeśli jednak ktoś woli iść na linię, warto zastanowić się nad wyborem Samiry, Miss Fortune lub Seraphiny. Wszystkie te bohaterki również znajdują się w tierze S+.

Jeśli chodzi o championów, którzy wybierani są najczęściej, to w topce nie mogło zabraknąć Lux czy Yone. Popularnością cieszą się również Kayn, Caitlyn, Ezreal i Yasuo. Niestety ich win ratio nie wypada zbyt dobrze.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends