w

Te zmiany w League of Legends trafią od razu na serwery live. Nie będzie testów na PBE?

Część nowości z League of Legends nie zostanie przetestowana na PBE?


Serwer testowy, znany w społeczności gry jako PBE, to miejsce, do którego trafiają nowości przed wydaniem ich na serwerach live. To właśnie tam gracze mogą potestować nowych bohaterów, skórki czy inne dodatki, a gdy natrafią na jakieś błędy – zgłaszać je twórcom tytułu.

Fani przyzwyczaili się, że praktycznie wszystko wydawane jest wcześniej na PBE i dopiero po jakimś czasie trafia do rąk całej społeczności. Tym razem może być inaczej. Co dokładnie ma zostać dodane na live bez wcześniejszych testów?

Aktualizacja 13.3 z League of Legends

Rioterzy ujawnili na Discordzie, że patch 13.3 nie będzie mieć swojego odpowiednika na serwerze testowym. Oznacza to, że niektóre ze zmian trafią od razu na serwery live bez wcześniejszych testów, w przeciwieństwie do tego, jak ma to miejsce zazwyczaj.

Możemy nie dostać na PBE testów dla aktualizacji 13.3 i otrzymać rework Aureliona od razu na live! 

Jeśli cykl PBE naprawdę się nie pojawi dla łatki 13.3, oznacza to, że zobaczymy ostateczne zmiany Ahri, która dostanie też mityczną chromę od razu na live. Do tego do gry zostaną dodane skórki Vi, Caitlyn i Amumu. 

Pamiętajcie, że wszystko może się jeszcze zmienić. 

Skórki Amumu, Caitlyn i Vi, o których mowa wyżej, to dodatki kosmetyczne z okazji tegorocznych walentynek. Ich prezentację oraz splash arty można zobaczyć tutaj: Prezentacja walentynkowych skórek z League of Legends – Caitlyn, Vi i Amumu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends