w

Ten Kayn z LoLa nie miał zbyt wiele szczęścia. Trudno będzie to kiedyś jeszcze powtórzyć

Jeden z graczy pochwalił się zabawną akcją na ARAMie.


Czasami rzucony przypadkowo skill może mieć ogromny wpływ na dalszy teamfight. Bywa, że jeden z wrogów akurat wejdzie w lecący pocisk, którego kompletnie się nie spodziewał.

Nierzadko tego typu akcje wyglądają dość zabawnie, a do tego są wyjątkowe, ponieważ trudno powtórzyć coś, co wyszło przypadkiem.

Jeden z graczy pochwalił się nagraniem, na którym widać zagubioną umiejętność, która doleciała na środek mapy w idealnym momencie. Ktoś, kto akurat w nią wszedł, nie miał zbyt wiele szczęścia.

Szczęśliwa bańka Zoe

Jeden z użytkowników Reddita – DellSalami – opublikował filmik, który podpisał następującymi słowami: Nigdy więcej nie trafię bańką Zoe tak, jak tym razem.

Po takim tytule można spodziewać się naprawdę wyjątkowej akcji, którą trudno będzie powtórzyć w przyszłych grach. Co dokładnie wydarzyło się w tym konkretnym meczu?

Nagranie jest bardzo krótkie i przedstawia Zoe, która chce użyć swojego E – Senna Bańka Kłopotów – na jednej ze ścian na Howling Abyss. Gracz zapewne uznał, że nie zaszkodzi użyć skilla w ciemno, bo może akurat się przyda podczas walki drużynowej.

Bańka poleciała po ścianie, aż w końcu wylądowała na środku alei. Zbieg okoliczności sprawił, że akurat w tym samym czasie ze ściany wyszedł Kayn, który używał swojego E.

Bohater po chwili został uśpiony, co szybko skończyło się jego śmiercią. Trzeba przyznać, że Kayn miał w tym momencie ogromnego pecha. Trudno stwierdzić, co by się stało, gdyby bańka Zoe nie trafiła akurat w to miejsce.

Filmik, choć krótki, szybko stał się dość popularny. Zgarnął wiele pozytywnych ocen i sporo komentarzy, w których gracze śmiali się z nieszczęścia Kayna.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends