w

TF Blade wyjaśnia dlaczego został usunięty z Programu Partnerskiego Riot Games

Riot Games

 Ashkan ‘TF Blade’ Homayouni podaje powodu usunięcia z Programu Partnerskiego Riot Games.


Znany zagraniczny streamer TF Blade został usunięty z Programu Partnerskiego (LPP). Okazuje się, że czas jego wykluczenia może wynieść nawet rok. Co to oznacza i za co został wyrzucony?

TF Blade wykluczony z LPP

W ramach Programu Partnerskiego przydzielanego twórcom internetowym przez Riot Games, czerpią oni korzyści za promowanie gier takich jak League of Legends, Valorant, Teamfight Tactics lub Legends of Runeterra. Oprócz darmowych skórek do League of Legends, mogą uczestniczyć w imprezach organizowanych przez dewelopera, a ich treści pojawiają się czasami nawet w kliencie gry lub na stronie internetowej.

Jednak bonusy te można również łatwo stracić, przekonał się o tym między innymi Tyler1, a teraz TF Blade, który ze względu na swoje zachowanie został w macu objęty okresem próbnym, a kilka dni temu otrzymał wiadomość z całkowitym wypowiedzeniem.

ZOBACZ – Riot po ogromnej krytyce społeczności LGBT rezygnuje ze współpracy z NEOM

Dnia 29 lipca TF Blade na żywo udostępnił potwierdzający usunięcie z programu e-mail od Riot Games. Według pracowników nie podniósł on standardów i kultury panującej na jego streamach podczas narzuconego mu okresu próbnego i musi opuścić Program Partnerski. Teraz ma czas na poprawę zachowania, a w czerwcu 2021 jego kandydatura zostanie ponownie rozpatrzona.

Dodatkowo streamer ma zakaz uczestnictwa, jako gość na kanałach, które transmitują LCS i LCS Academia do końca sezonu 10.

Jeżeli przez następne 11 miesięcy jego postawa zmieni się i zostanie pozytywnie oceniona przez pracowników, być może powróci do programu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends