w

To łączy większość męskich postaci z League of Legends, które zostały wydane po 2016 roku

Jeden z fanów LoLa zauważył dość zabawną zależność pomiędzy championami z gry.


Gracze League of Legends to naprawdę wyjątkowa i ciekawa społeczność. Nie chodzi tutaj o to, że wiele osób uważa fanów LoLa za naprawdę toksyczne grono, ale o fakt, że wśród miłośników gry znaleźć można osoby, które zwracają uwagę na dość nieoczywiste rzeczy.

Gracze potrafią analizować zapowiedzi sekunda po sekundzie, wyciągać ciekawostki z każdego opowiadania czy znajdować wszystkie easter eggi w wypowiedziach postaci. O ile to nie jest jeszcze szczególnie dziwne, tak analizowanie championów pod kątem odsłaniania klatki piersiowej może być już dość zabawne.

Jeden z fanów przyjrzał się bohaterom wydanym po Jhinie, czyli po 1 lutego 2016 roku. Okazuje się, że większość z nich ma podobne podejście do ubierania się. O co chodzi?

Bohaterowie bez koszulek

W ostatnich latach Riot skupiał się na tworzeniu bohaterek, ponieważ jak przyznali twórcy – gra dąży do tego, by było po równo żeńskich i męskich championów. Nie znaczy to jednak, że nie wydawano charakterystycznych mężczyzn, którzy dziś mają ogromne grupy fanów.

Po Jhinie, czyli po 2016 roku na Summoner’s Rift, pojawiły się tak charakterystyczne postacie jak np. Pyke, Sylas, Kayn, Sett, Yone czy Viego.

Co łączy tych wszystkich bohaterów? Okazuje się, że prawie każdy męski champion wydany po 2016 roku nie ma na sobie koszulki.

Warto zwrócić uwagę na to, że autor zestawienia brał pod uwagę postacie o ludzkim wyglądzie, więc nie zawarł w nim m.in. Kleda, Ornna czy Aurelion Sola.

Grafika po zestawieniu 9 bohaterów wygląda nieco zabawnie, ponieważ jedynie Aphelios zakrywa swoje ciało i jest w pełni ubrany. Cała reszta dumnie prezentuje swoje klatki piersiowe.

Co ciekawe, zestawienie przygotował fan Apheliosa. Autor uznał, że to sprawia, że jego ulubiony bohater jest wyjątkowy. Poza tym napisał, że stworzenie interesującego ubioru, który zakryłby postać i swoim designem przyciągał uwagę graczy, jest większym wyzwaniem niż wydanie kolejnego młodego i umięśnionego championa.

Oczywiście fakt, że większość nowych męskich postaci z League of Legends nie ma koszulki, stało się memem już jakiś czas temu. Gracze żartowali, że Riot nie potrafi ubrać swoich bohaterów lub ci najwyraźniej się zbyt biedni, by kupić sobie jakąś odzież.