w

“Twój sklep” z League of Legends ponownie trafił na PBE. Co warto o nim wiedzieć?

Poinformowano, że na serwerze testowym powrócił dobrze znany “Twój sklep”.


Jakiś czas temu w internecie pojawiła się mocno kontrowersyjna informacja na temat zmian cen RP. Wśród społeczności League of Legends zawrzało. Wielu graczy mocno zasmuciło się faktem, że już niedługo waluta w grze będzie droższa – Oficjalna zmiana cen RP w Polsce. Ile będzie kosztować RP? Będzie znacznie drożej.

Riot chciał nieco uspokoić graczy, więc ogłosił, że zanim nowe ceny pojawią się na serwerach, w grze dostępna będzie oferta podwójnych bonusowych RP (zobacz: Kiedy będzie można zgarnąć podwójne bonusowe RP w Lolu? Wszystko, co trzeba wiedzieć).

Ci, którzy zakupili duże ilości waluty premium, już niedługo będą mogli wydać część swoich zbiorów, ponieważ na PBE pojawił się znany i lubiany “Twój sklep”, czyli forma promocji na losowo wybrane skórki. Tego typu powroty na serwer testowy zazwyczaj oznaczają tylko jedno – sklep już niedługo zawita na serwerach live.

Twój sklep w League of Legends

W internecie pojawiła się informacja, że na serwerze testowym powrócił “Twój sklep”, który jak zawsze oferuje promocje na sześć losowych skórek.

Może to oznaczać, że już niedługo na serwerach live pojawi się nowy “Twój sklep”. Dokładna data jeszcze nie jest znana.

Jak dokładnie działa “Twój sklep”?

Bot zniżkowy używa historii twoich gier z ostatnich 6 miesięcy, aby porównać cię do graczy o podobnym stylu. Na tej podstawie tworzy oferty, które jego zdaniem przypadną ci do gustu. Bot zniżkowy uwzględnia więcej niż tylko najczęściej używanych bohaterów, więc zaoferowane zniżki mogą dotyczyć również innych bohaterów. Mamy nadzieję, że zadowoli cię wybór ofert w sklepie.

Które skórki nie trafią do “Twojego sklepu”?

  • Legendarne skórki
  • Superskórki
  • Bohaterowie i skórki wypuszczone w najnowszych patchach
  • Limitowane skórki
  • Skórki występujące wyłącznie w łupach
  • Skórki, które podczas trwania ofert są na wyprzedaży
  • Skórki niesprzedawane za RP (dostępne tylko w zestawach, Zwycięskie, Prestiżowe itd.)

Bot zniżkowy może wybrać skórki dla bohaterów, dla których masz już skórki, szczególnie jeśli często pojawiają się oni w historii twoich gier. Mamy nadzieję, że znajdziesz w sklepie inną interesującą skórkę lub taką, która zwykle nie byłaby dostępna!