w

Kiedy będzie można zgarnąć podwójne bonusowe RP w Lolu? Wszystko, co trzeba wiedzieć

Kiedy warto zakupić RP przed zapowiedzianymi zmianami cen?


Ostatnio jednym z głośniejszych tematów w społeczności League of Legenda jest podwyżka cen waluty premium, czyli RP.

Jak łatwo się domyślić, zmiany nie spodobały się znacznej większości fanów, nawet jeśli Riot wyjaśnił, dlaczego decyduje się na taki krok.

Na szczęście twórcy nie robią tego z dnia na dzień, a przed oficjalną zmiana cen do gry trafi oferta, podczas której będzie można zgarnąć więcej bonusowego RP – warto z niej skorzystać i zaopatrzyć się w walutę premium na przyszłość.

W jakich dniach najlepiej kupić duża liczbę RP przed oficjalnymi podwyżkami cen?

Podwójna premia RP w LoLu

Riot ogłosił, że ceny waluty premium zostaną zmienione. Dokładna rozpiskę nowych wartości cenowych i powodów, przez które twórcy zdecydowali się na taki krok, można przeczytać w artykule na ten temat: Prawdziwy powód podwyżek RP w LoLu. Co ciekawe, Polska cierpi praktycznie najbardziej.

Twórcy chcą nieco uspokoić graczy i przed zmianami cen wprowadzają dobrze znana ofertę – podwójną premię RP oraz Monet TFT.

Bonus będzie aktywny od 14 lipca i potrwa do końca miesiąca.

Przed podniesieniem cen oferujemy podwójną „premię RP” i „premię Monet TFT” dotyczącą wszystkich RP i Monet TFT wydanych w dowolnym regionie od 14 do 31 lipca czasu pacyficznego. Po zakończeniu promocji zestawy RP wrócą do poprzednich cen aż do 19 sierpnia, jak podaliśmy powyżej.

Z oferty opłaca się skorzystać zarówno z okazji wydarzenia Star Guardian, jak i przez fakt, że właśnie w drugiej połowie lipca warto zaopatrzyć się w duże liczby waluty premium – tak, by starczyła na przyszłość, co wyeliminuje konieczność zakupów po podwyższonych cenach.

Na koniec trzeba wspomnieć, że bonus liczy się jedynie przy bezpośrednim zakupie na konto. Oznacza to, że karty podarunkowe nie będą liczyć się do promocji. Jeden z graczy napisał w tej sprawie do supportu. Oto odpowiedź, którą otrzymał:

Cześć, to świetne pytanie i z chęcią na nie odpowiem! Bonusowe RP nakładane jest tylko w przypadku zakupów dokonanych w sklepie gry za pośrednictwem zestawów RP. Karty podarunkowe RP są stałe i nie mają bonusu, który widoczny jest w sklepie. Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe RP podczas tego wydarzenia, sugeruję, abyś kupił walutę w sklepie.