w

Ult Ashe przez całą mapę i szybki teleport, aby zlikwidować przeciwnika – świetne zagranie w LoLu

Riot Games

Niesamowicie widowiskowe zagranie Ashe z teleportem.


Superumiejętność Ashe jest naprawdę silna ze względu na CCka. Jednak w pełni wykorzystać mogą ją tylko sojusznicy, albowiem czas trwania stuna zwiększa się wraz z odległością pokonaną przez strzałę.

Jeżeli jednak weźmiemy teleport, możemy nieźle zaskoczyć przeciwnika i dodatkowo zrobić to w wielkim stylu. Pokazał to jeden z użytkowników Reddita.

Likwidacja w niesamowitym stylu

Ult Ashe, to niesamowicie potężne narzędzie umożliwiające likwidację przeciwnika w alei, jak i po drugiej stronie mapy. Trafienie strzałą z tak dużej odległości, nie jest zbyt łatwe, ale jeżeli już się to stanie, przeciwnik otrzyma 3.5 sekundowego CCka, co w większości przypadków zakończy się jego przymusowym powrotem do bazy.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku sirtchuck pochwalił się czymś, co ciężko powiedzie powtórzyć. Wystrzelił on strzałę z bota na górną aleję i widząc, że trafi ona w cel, teleportował się i zlikwidował stojącego w bezruchu Viktora.

Nieświadomy nadlatującego zagrożenia, Viktor postanowił zostać na linii i z bezpiecznej odległości obić teleportującą się Ashe. Nie spodziewał się jednak, że z boku nadchodzi potężny pocisk, który unieruchomi go na wieczność.

Warto zwrócić uwagę, że naprawdę mało brakowało, aby akcja skończyła się wynikiem 1 za 1, ale gracz ADC przeżył ulta Viktora, co udowadnia brak niebieskiego znacznika, na pasku powtórki.