w

Uroczy koncept skórki do Caitlyn z League of Legends. Jak wyglądałaby jako jedna z Cafe Cuties?

Jeden z artystów zaprojektował nową skórkę do Caitlyn. Riot powinien stworzyć takiego skina?


Cafe Cuties to stosunkowo nowa seria skórek z League of Legends, ponieważ pojawiła się pod koniec zeszłego roku, a dokładnie na początku grudnia 2021 roku. Skiny nawiązujące do uroczej kawiarni ze strojami pokojówek bardzo spodobały się społeczności, ponieważ były kolorowe, wesołe i pełne pozytywnej energii.

Motyw ten przypadł do gustu także wielu artystom, którzy postanowili zaprojektować własne skiny o tej tematyce. Sporo postaci z League of Legends świetnie pasuje do kolorowej i słodkiej serii, która powiązana jest z kawą, herbatą czy ciastem.

Jeden z fanów uznał, że w grze jest pewna bohaterka, która aż prosi się o skórkę w takich klimatach. Pomysł, który wpadł mu do głowy, został zrealizowany i prezentuje się naprawdę dobrze.

Pomysł na skórkę – Cafe Cuties Caitlyn

Autorem konceptu jest Lawrence Hong, artysta ze Stanów Zjednoczonych. Na swoim koncie ma wiele różnych prac nie tylko z League of Legends, ale również Valoranta, Overwatcha czy serii Pokemon.

Twórca przyznał, że Cafe Cuties Caitlyn stworzył dla zabawy, ponieważ pewnego dnia wpadł na taki pomysł. Bohaterka nie od razu wyglądała tak, jak w finalnej wersji, co widać na opublikowanych przez autora szkicach – rozważał zarówno różne wersje stroju, fryzury, jak i jej broni.

Ostatecznie postawił na jasne kolory i blond włosy, co sprawia, że skórka wygląda bardzo delikatnie i świeżo. Według komentujących seria Cafe Cuties bardzo pasuje do Caitlyn głównie ze względu na to, że postać znana jest z picia herbaty czy charakterystycznych babeczek, które umieszcza w swoich pułapkach.