w ,

Wild Rift staje się lepszy od klasycznego League of Legends? Tak twierdzą gracze widząc nowe funkcje

Riot Games

Wild Rift staje się lepszy od oryginału? Na to wskazują aktualizacje, które wprowadza deweloper.


Gracze League of Legends bardzo często proszą deweloperów o przeróżne funkcje ułatwiające grę. Okazuje się jednak, że oprócz nowych i lepszych modeli oraz splash artów, do mobilnego LoLa trafia funkcja, o którą użytkownicy wersji na PC prosili od wielu miesięcy.

Wild Rift staje się lepszy?

Mobilna wersja znanej od ponad 10 lat najpopularniejszej na świecie MOBY, cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Pomimo tego, iż odpowiadają za nią inni pracownicy, którzy muszą stworzyć wszystko od podstaw. Wild Rift dorównuje, jak nie przewyższa oryginału. Takie wnioski wysunęła społeczność na podstawie modeli, splash artów (porównanie znajdziecie tutaj) i nowej funkcji.

ZOBACZ – Dlaczego gracze LoLa uważają, że Riot ich oszukał? Dlaczego wiele osób dalej nie dostało swoich nagród?

Chodzi tutaj o narzędzie treningowe, w którym będziemy mogli testować każdego dostępnego bohatera w grze zupełnie za darmo, bez konieczności kupowania go. To właśnie o taką możliwość proszą użytkownicy klasycznej wersji LoLa deweloperów od kilku miesięcy i nie została ona do tej pory dodana. Pamiętajmy, że Wild Rift obecnie testowany jest w zamkniętym gronie, a oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana. Być może projektanci do tego czasu wprowadzą jeszcze kilka ciekawych opcji, które nie znalazły się do tej pory w League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends