w

Wyciekła nazwa nadchodzącego skina do Branda. Czy to zapowiedź nowej serii skórek w LoLu?

Na PBE pojawiła się nazwa nowej skórki do Branda.


Gracze zauważyli, że na serwerze testowym pojawiła się krótka zapowiedź nowego skina do jednego z bohaterów. Informacja o tym została usunięta kolejnego dnia, ale wieść o nadchodzącej serii szybko się rozniosła. Czy Dragonmancer będzie nową linią skórek?

Dragonmancer – nowa seria skinów w League of Legends?

Na PBE pojawiła się wzmianka o nowym skinie o nazwie Dragonmancer. Z przecieku wynika, że dostanie go Brand, choć jak wiadomo, Riot bardzo często wydaje nowe skórki w seriach do dwóch lub więcej postaci. Czy to oznacza, że do Ligi trafi nowa linia skinów o tej nazwie?

ZOBACZ – Pierwsze cosplaye Seraphine z League of Legends. Który wypadł najlepiej?

W League of Legends jest wiele skórek ze smoczym motywem.

Jak wiadomo, motyw smoków jest w LoLu niesamowicie popularny. Twórcy co jakiś czas wydają elementy kosmetyczne związane z tymi istotami. Dobrym przykładem są serie Dragon Trainer czy Dragon Slayer. Nie można również zapomnieć o Dragon Sorceress Zyrze. Wszystkie te skiny cieszą się sporym gronem fanów. Nie brakuje również smoczego motywu w innych dodatkach – skórkach totemów czy Małych Legendach w postaci smoków (zobacz: Ao Shin oficjalnie trafi do League of Legends, ale nie w taki sposób, w jaki oczekują tego gracze).

Póki co nie wiadomo, jak będzie wyglądał nowy skin do Branda ani czy będzie to skórka legendarna.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends