w

Wydarzenie Odyseja powróci podczas Worlds 2020? Nowe ikonki, emotki i skórki do wardów K/DA

Riot Games

Gracze mogą spodziewać się powrotu wydarzenia Odyseja podczas trwania Mistrzostw Świata?


Zawartość, którą umieszcza Riot Games na serwerach testowych bardzo często pokazuje społeczności, jakie eventy nadchodzą do League of Legends. Prawdopodobnie stało się to ponownie i już na PBE możemy zobaczyć nagrody, które otrzymają gracze za udział w wydarzeniach: kilka nowych emotek, ikonek i wiele więcej.

Tajemnicza zawartość

PBE, jest miejscem, gdzie twórcy testują zawartość, która zazwyczaj w następnej aktualizacji trafia na oficjalne serwery. Wczoraj zostały dodane tam pliki patcha oznaczonego numerem 10.20, który pojawić ma się już 30 września, równo za dwa tygodnie. Oprócz nowych skórek możemy zauważyć kilka ciekawych emotek, skórkę do warda i ikonki. Szczególnie te ostatnie mogą sugerować, że w tym roku do gry powróci wydarzenie Odyseja i coś związanego z zespołem K/DA.

2020 Odyssey Icon, 2020 K/DA ALL OUT Icon

 

Ta ikona była ekskluzywną nagrodą za udział w wydarzeniu Worlds 2020.

Użytkownicy zastanawiają się również nad dwoma emotkami i skórką do warda.

Hmm, Sorry Not Sorry!

 

Ward K/DA

ZOBACZ – Te rangi będą dla Riotu najważniejsze przy “reworku” LoLa. 10% graczy zdecyduje o 90%

Jak możemy zauważyć, emotka „Sorry Not Sorry!” przedstawia Kai’Sę z najnowszego utworu zespołu K/DA — The Baddest. Gracze spekulują, że razem z Seraphine, członkinie dostaną nowe skórki. Pamiętajmy, że do końca tego roku Kai’Sa ma otrzymać jeszcze jedną prestiżową edycję.

Gorzej jest natomiast z emotką „Hmm”, na ten moment nie jest znana postać umieszczona na niej, ale możemy znaleźć już liczne spekulacje. Według społeczności może być to najnowsza ADC — Samira, Illaoi (ma w tym roku otrzymać skórkę) lub nawet Camille. Najwięcej fanów ma Samira, której twarz wydaje się idealnie pasować.

Dodatkowo jeżeli spojrzymy na motyw emotki, możemy zauważyć, że kolorystycznie pasuje do tematu Odysei, co być może potwierdza, że w tym roku ujrzymy kilka nowych skinów z tej serii oraz powróci tryb PvE.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends