w

Zapomniani bohaterowie LoLa otrzymają już niedługo nowe skiny – zapowiedź skórek Kalisty, Kleda i nie tylko

Twórcy poinformowali, że w 2023 roku skiny otrzyma kilku mniej popularnych championów.


W League of Legends naprawdę sporo bohaterów, więc regularne wydawanie skinów do każdego z nich może być trudne. Nikogo raczej nie dziwi fakt, że twórcy znacznie częściej tworzą dodatki kosmetyczne do popularnych postaci, a te mniej lubiane dostają coś raz na kilka lat. Czasem dochodziło nawet do absurdalnych sytuacji, że champion musiał czekać na skina przed 2000 dni.

Fani niektórych zapomnianych bohaterów już mogą się cieszyć, ponieważ ujawniono, że część z nich otrzyma skina w najbliższych miesiącach.

Nadchodzące skórki i motywy

Riot Brightmoon, producent wykonawczy League of Legends, poinformował, że w 2023 roku część mało popularnych championów otrzyma nowe skórki.

W grze wciąż znajduje się kilku bohaterów, którzy od dawna nie otrzymali żadnej nowej skórki, takich jak Aurelion Sol, Ivern, Kled czy Kalista. Mam jednak pewne dobre wieści. W tym roku każdy z nich otrzyma nową skórkę.

W dalszej wypowiedzi Rioter powiedział więcej o skinie do Kalisy. Warto wspomnieć, że postać nie otrzymała nowej skórki od ponad 700 dni.

Na koniec Rioter potwierdził niedawne przecieki, które mówiły, że do gry powróci stara urocza seria. Dziś już wiadomo, że chodzi o uniwersum Cats vs Dogs.

Prosto z tych magicznych krain wrócimy do waszych ulubionych rewirów.

Do serii skórek, której piękno przyćmiewane jest wyłącznie przez jej słodycz. Serii, która dotychczas dała wam słodziaków takich jak Mops’Maw, Corgi Corki czy Yorick w kociej piżamie.

Przygotujcie więc nieco kocimiętki i swoje ulubione zabawki do żucia, ponieważ kolejni bohaterowie lada chwila staną się nieco bardziej puchaci.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends