w

Zapowiedź wywiadu z bohaterkami K/DA. Rozmowa z Akali o piosence MORE

Reklama

Pojawił się zwiastun wywiadu z dziewczynami z K/DA. Kiedy można spodziewać się pełnej rozmowy?

Reklama


Jak można zauważyć, Riot Games mocno rozpieszcza fanów wirtualnego zespołu i to kolejna z przygotowanych przez deweloperów niespodzianek.

Na jednym z oficjalnych kont zespołu K/DA pojawiła się zapowiedź wywiadu z Ahri, Akali, Evelynn i Kai’Są. Dziewczyny mają opowiadać o tym, jak wyglądała ich praca nad nową płytą i o tym co działo się za kulisami.

Wywiad z zespołem K/DA

Druga połowa 2020 roku była dla popowego zespołu z League of Legends naprawdę owocna. Grupa wydała własną płytę z pięcioma piosenkami, a każda z nich dostała własny teledysk. Poza tym fani doczekali się serii komiksów, masy kolekcjonerskich gadżetów, wizytówki klubowej BLADES, a nawet tematycznych puszek Pepsi (zobacz: Pepsi wypuszcza limitowaną edycję z K/DA z LoLa) oraz o wiele więcej innych niespodzianek.

Nie można zapomnieć również o sporym projekcie KDAxEurope, w którym znane gwiazdy z wielu krajów śpiewały utwór MORE w swoich ojczystych językach (zobacz: Ewelina Lisowska zaśpiewa w K/DA? Czym jest ogólnoeuropejska akcja związana z League of Legends?). Widać było, że Riot włożył niesamowitą ilość pracy w promowanie grupy składającej się z Ahri, Akali, Evelynn i Kai’Sy.

Reklama

Oczywiście nie był to koniec i choć niektórzy spodziewali się, że po ostatnim teledysku sprawa z zespołem trochę przycichnie, to twórcy zapowiedzieli kolejną nowość – wywiad z bohaterkami.

Tego typu wywiady wywołują mieszane emocje, ponieważ dla części społeczności widok fikcyjnych bohaterek rozmawiających z realnym człowiekiem wydaje się dość żenujący. Dla innych jednak nie liczy się tylko to, jak całość prezentuje się wizualnie, ale to, co bohaterki mają do powiedzenia.

Zapowiedź wywiadu można obejrzeć poniżej. Całość ukaże się 6 grudnia.

Video

ZOBACZ – Riot ma konkretny plan na Seraphine. Chce, by jej główną rolą była jednak środkowa aleja

Znaczenie piosenki MORE

Pojawiła się także krótka wypowiedź Akali, w której bohaterka tłumaczy pewne kwestie związane z hitem MORE. Jak można usłyszeć – dziewczyny z zespołu K/DA chciały, by ich nowa piosenka była przełomowa i było o niej głośno. Akali wyjaśnia także, jak należy intepretować konkretne fragmenty utworu.

Video

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends