w

Zapytał o najlepszą postać dla początkujących. Tak odpisali mu gracze League of Legends

Gracze League of Legends doradzili użytkownikowi, kim powinien grać na początku przygody z tytułem Riotu.


Nowi gracze LoLa często czują się zagubieni, ponieważ w grze jest ponad 160 bohaterów, dziesiątki różnych itemów, różne runy i tak naprawdę nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o budowanie drużyny. Sporą część ludzi wszystko to przytłacza i może zniechęcić do poznawania tytułu na własną rękę.

Ci, którzy nie mają nikogo, kto mógłby im doradzić, szukają pomocy np. na YouTube albo na Reddicie, gdzie pytają innych o wskazówki. Tak było i tym razem.

Jeden z użytkowników Reddita zapytał społeczność League of Legends o najlepszą postać dla początkującego. Oto ich odpowiedź.

Champion dla początkujących

Pewien użytkownik Reddita poprosił fanów League of Legends o radę. Zapytał, jaki bohater jest dobry dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie grał w LoLa i niewiele wie o tej grze.

W ogólnie nie interesuję się grami, ale moja młodsza siostra naprawdę lubi League of Legends i chciała, bym z nią zagrał. Postanowiłem z nią zagrać, ale ona jest do bani w wyjaśnieniu, o co chodzi w tej grze. Zacząłem szukać informacji na YouTube. Proszę o pomoc w wybraniu najłatwiejszej postaci na początek. 

Część osób zapewne spodziewa się, jaka była najczęstsza odpowiedź. Chodzi o jednego z toplanerów, którzy przez długi czas kojarzył się z młodszymi fanami LoLa. Mowa o Garenie.

Garen jest postacią polegają dla początkujących i często to właśnie on występuje w reklamach League of Legends np. na YouTube. Jednak co jeśli kogoś nie interesują bohaterowie tego typu?

Gracze polecali autorowi wpisu też innych championów, niekoniecznie łatwych do wymasterowania, ale ciekawych i satysfakcjonujących na początek. Nie mogło zabraknąć takich propozycji, jak Lux, Sona, Miss Fortune, Caitlyn, Janna czy Nami.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends