w

Zasady zdobywania dropów z Worlds 2022 w LoLu. Co należy wiedzieć o tegorocznych nagrodach?

Riot Games

Mistrzostwa Świata 2022 ruszają już wieczorem, jak zgarnąć dropy?


Już dziś wieczorem o godzinie 22:00 rozpocznie się pierwszy mecz tegorocznego najważniejszego turnieju w League of Legends. Podczas gdy profesjonaliści mniej lub bardziej stresują się swoim występem, gracze mogą myśleć o nagrodach, które zgarną za oglądanie.

Aby wydropić jak najwięcej, warto znać zasady ich przyznawania. Tych jest naprawdę sporo, a zastosowanie się może przynieść ciekawe rezultaty.

Dropy na Worlds 2022

Tegoroczny główny turniej Mistrzostw Świata 2022 rozpocznie się od meczu drużyny Isurus oraz MAD Lions. Na początku spotkania będą rozgrywane w formacie BO1, czyli każdy skład ma jedną szansę na pokonanie przeciwnika i zdobycie punktów potrzebnych do wyjścia z grupy.

Jednak nie wszystkich fanów LoLa interesują mecze, a nagrody. Te są naprawdę ciekawe, jak na przykład limitowane chromy zaprojektowane przy współpracy ze znaną marką:

  • Kryształowa Róża Swain
  • Kryształowa Róża Zyra
  • Kryształowa Róża Akshan

Tutaj natomiast jest mały haczyk, bowiem najpierw trzeba kupić powyższą skórkę, a dopiero później będzie można aktywować kod na chromę. Nie działa to jak kody od Riot Partnerów dające postać i skina. Informacja ta została sprytnie ukryta w „najczęściej zadawanych pytaniach”.

Jeśli otrzymasz kod na Barwę do skórki, której nie posiadasz, zobaczysz ją (Barwę) w zakładce Barw w sekcji łupów w grze, ale wykorzystanie jej będzie możliwe tylko pod warunkiem, że posiadasz już skórkę i bohatera.

Oprócz tego wylosować można Kapsuły Nagród Mistrzostw 2022, w nich znajduje się jeden losowy przedmiot:

  • Jedna z ekskluzywnych ikon lub emotek Mistrzostw 2022 (z wyłączeniem logo drużyn).
  • Jedna Kapsuła E-sportowa 2022.
  • Jedna skrzynia i klucz Hextech.

Dodatkowo zaprojektowane zostały tak, że nie będzie można otrzymać duplikatów.

Jak twierdzi Riot, wypadają one także w kluczowych momentach meczów, jak na przykład:

  • po Pentakillu,
  • po potrójnym lub poczwórnym zabójstwie,
  • między meczami, podczas ceremonii otwarcia i ceremonii zamknięcia.

Aby otrzymać dropy, wystarczy zalogować się na stronie lolesports.com swoim kontem z LoLa. Jeżeli wszystko pójdzie poprawnie, wyświetli się zielony znacznik informujący o poprawnym działaniu tej funkcji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends