w

Zed daje wizje po jego likwidacji. Gracze LoLa śmieją się, że tylko dlatego umierają, by pomóc swojej drużynie

Riot Games

Zed daje wizje po jego likwidacji. Nietypowy błąd w League of Legends.


Czasami możemy usłyszeć o dziwnych bugach dających korzyść lub kompletnie niszczących mechanikę danej postaci. Okazuje się, że tym razem społeczność najpopularniejszej gry MOBA na świecie spotkała się z czymś kompletnie innym. Zed, który zostanie zlikwidowany podczas tańczenia, zapewnia wizję, aż do odrodzenia.

Nietypowy sposób na wizję

Od czasu do czasu w League of Legends możemy spotkać się z błędami. Od tych niebezpiecznych, jak przenikanie Nunu przez ściany do tych wizualnych i nic niewnoszących do rozgrywki. Teraz społeczność odkryła coś całkowicie innego, okazuje się, że tańczący Zed, jest w stanie zapewnić wizję do czasu jego odrodzenia.

Video

ZOBACZ – Najsilniejsi bohaterowie League of Legends w aktualizacji 10.16. Kim warto grać?

Jak możemy zauważyć pomimo braku postaci, jego cień wciąż tańczy i zapewnia wizję sojusznikom. Wydawać się jednak może, że bug jest kompletnie bezużyteczny, bo kto by chciał umierać za odsłonięcie mgły wojny? Są sytuacje, w których odpowiednie zagranie i wykorzystanie błędy może przyczynić się do wygranej. Między innymi, kiedy wroga drużyna ma przewagę, a nasz dżungler jest w stanie ukraść Barona lub Smoka. Po wejściu do Dragon Pitu i poświęceniu się zabierając przy tym ADC przeciwnika, taniec włączony na moment przed śmiercią jest w stanie dać wizję, której nie da się zablokować ani soczewką, ani totemem kontroli.

Oczywiście w mediach społecznościowych pojawiła się masa komentarzy, że od teraz feedujący gracze Władcy Cieni nie feedują, a odsłaniają mapę.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends