w

Ile czasu zajęło graczowi Lost Ark zebranie dokładnie wszystkich nasion Mokoko?

W jak szybkim tempie da się uzbierać wszystkie nasionka Mokoko?


Lost Ark oferuje wiele różnych mechanik i atrakcji, aby chodzący po świecie gracz się nie nudził. Istnieje możliwość zbierania kart, dających małe bonusy, czy też sadzonek Mokoko – niewielkich roślinek ukrytych po całej mapie.

Teraz jednemu z graczy udało się zebrać je wszystkie, czyli ponad 1200 sztuk. Stało się to dopiero miesiąc od premiery gry.

Kolekcjoner Mokoko

Wiele gier posiada tzw. znajdźki, dające zazwyczaj małe nagrody i osiągnięcia, a gracze szukają ich dla własnej satysfakcji i unikalnych prezentów, którymi można się pochwalić przed innymi. Tak jest w Lost Ark i za wszystkie Mokoko odebrać można transformację właśnie w tę roślinkę.

Łącznie na mapie rozmieszczono 1209 sadzonek. Znajdują się one na wyspach, w dungeonach, kontynentach i w miejscach ukrytych na mapach. Na całe szczęście w internecie można znaleźć ich dokładną lokalizację, co znacznie ułatwia poszukiwania. Wciąż jednak jest to poważne wyzwanie, natomiast jednemu graczowi udało się już je ukończyć, a jest to redditor o nicku HakusaiGaming.

Utrzymanie 100% zebranych Mokoko nie jest wcale takie łatwe. W nowych aktualizacjach mogą pojawić się następne wyspy, a to oznacza, że gracz będzie musiał je odwiedzać i zbierać sadzonki.