w

Nowy raid, nowe misje, wyspy i wiele więcej. Duża marcowa aktualizacja w Lost Ark

Lost Ark

Co wprowadza najnowsza marcowa aktualizacja do Lost Ark?


Niecały miesiąc po europejskiej premierze Lost Ark na oficjalne serwery ma trafić duża aktualizacja. Znajdzie się w niej trochę nowej zawartości znanej doskonale z koreańskich serwerów.

Wśród niej jest nowy boss Abyss Raid – Argos. Oprócz tego deweloperzy wprowadzają wiele nowych end-gamowych misji, fabułę, świeże wyspy i filmowe momenty. Oto co czeka na graczy w marcu.

Rozwój fabuły – Kadan

Poznaj nową fabułę wraz z jej własnymi zadaniami, nowymi wyspami i filmowymi momentami. Te zadania będą obejmować nowe i powracające postacie, gdy dowiesz się więcej o Sidereals i będziesz szukać legendarnego Kadana, pierwszego pogromcy Strażników, w swojej podróży po ostatnią Arkę. Gracze będą musieli ukończyć Feiton oraz następujące zadania: ‘Yorn – Let There Be Light’, ‘Whispering Islet – Start of Our Story’ i ‘Illusion Bamboo Island – End of the Trials’ jako warunek wstępny przed rozpoczęciem nowych zadań w końcowej fazie gry. Zarówno wyspy Isteri, jak i Illusion Bamboo są zalecane dla graczy na poziomie przedmiotów 1100.

Abyss Raid – Argos

Spotkaj się z zupełnie nową aktywnością w końcowej fazie gry: Abyss Raid. Podobnie jak w przypadku Guardian Raid, gracze będą musieli współpracować, aby pokonać Strażnika przed upływem czasu, przy ograniczonej liczbie odrodzeń dostępnych dla całej drużyny. Abyss Raid będą potrzebować ośmiu graczy w walce przeciwko Strażnikowi, są oni więksi, gorsi i znacznie trudniejsi niż przeciętny Strażnik.

Gracze będą musieli przejść przez trzy różne fazy, współpracując razem, aby pokonać swojego tytanicznego wroga. W trzeciej fazie Strażnik stanie się jeszcze potężniejszy dzięki nowym mechanizmom i schematom ataku. Każda faza ma swoje własne nagrody (do odebrania raz w tygodniu) i różne wymagania dotyczące poziomu przedmiotów dla graczy.

Argos będzie dostępny za pośrednictwem “Abyss Raid Statue” w dużych miastach.

To jednak nie wszystko, co znajdzie się w marcowej aktualizacji. Deweloperzy bliżej jej wydania ujawnią dokładną datę oraz więcej informacji o nowej zawartości i poprawkach znanych błędów.