w

Mapa z darmowymi epickimi przedmiotami do rozwijania relacji w Lost Ark. Jak je zdobyć?

Lost Ark

Epickie przedmioty poprawiające relacje z NPC dostępne za darmo.


W Lost Ark gracze mają możliwość prowadzenia relacji z różnymi NPC. Niektórzy z nich dają ciekawe i opłacalne nagrody w zamian za przyjaźń. Nie jest to jednak takie łatwe.

Do rozwijania relacji potrzebne są prezenty i to naprawdę dużo. Da się je zdobyć za darmo, ale nie jest to takie proste, ponieważ te pojawiają się w miejscach rzadko uczęszczanych przez graczy. Gdzie należy się udać, aby je zebrać?

Prezenty dla NPC

Zapewne każdy gracz Lost Ark doskonale wie, że gra posiada wiele rozbudowanych mechanik. Jedną z nich są relacje z NPC, które mogą przynieść wiele korzyści. Do ich rozwoju potrzebne są prezenty, a te często nie tak łatwo zdobyć. Są natomiast na to sposoby i to darmowe.

Na mapach rozmieszczone są miejscówki, w których można zebrać kwiaty i inne prezenty potrzebne do budowania przyjaźni. Pojawia się tutaj jednak mały haczyk – nie są one tak łatwe do zdobycia, jak mogłoby się wydawać. Nie dość, że zebrać je może tylko jeden gracz, to odnawiają się co 6-8 godzin. Oto gdzie można je znaleźć:

Jeżeli w danym miejscu nie możemy znaleźć prezentu, to prawdopodobnie ktoś ją go zabrał. Można w takim wypadku przełączyć się na inny kanał i tam spróbować.