w

Co gracze Minecrafta najchętniej usunęliby z gry? Powtarza się jedna i ta sama odpowiedź

Gracze za pośrednictwem Reddita zrobili prostą „ankietę”. Zadali pytanie innym, co najchętniej usunęliby z gry.


Swego czasu wszyscy się cieszyli, że Mojang został przejęty przez Microsoft. Gra nabrała rumieńców, została znacznie ulepszona i poprawiona. Z czasem sytuacja jednak uległa zmianie, aż do ostatnich kilku miesięcy wstecz.

Microsoft nie dowiózł wielu rzeczy, które obiecywano albo które pokazywano. Dodatkowo wprowadzono rozwiązania, które nie podobają się dosłownie nikomu. Nietrudno więc zrozumieć, dlaczego pogląd graczy bardzo się zmienił.

Co ludzie usunęliby z gry?

„Gdybyś mógł usunąć cokolwiek z Minecrafta, co by to było?” – zadaje pytanie jeden z graczy. Odpowiedzi raczej nie szokują.

Odpowiedzi to na zmianę reportowanie innych i Microsoft. Dosłownie nie ma żadnych innych odpowiedzi poza pojedynczymi wiadomościami graczy o jakichś mało istotnych elementach.

Chyba nigdy wcześniej gracze nie narzekali na Microsoft w takim stopniu. Niektórym się podobało, inni to olewali, teraz większość jest za wycofaniem się Microsoftu, choć oczywiście jest to niemożliwe.

Deweloperzy mają teraz bardzo twardy orzech do zgryzienia. Co zrobić, by udobruchać graczy? Czy wystarczy usunąć reportowanie, czy może będzie trzeba zwyczajnie zacząć robić to, co się deklarowało?

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft