w

Co się stało Technoblade? Jedna z ostatnich wiadomości od youtubera Minecrafta to tłumaczyła

Technoblade był na pewno wyjątkową osobą w świecie Minecrafta. Ludzie oddają mu hołd w różny sposób, przestrzegając, by patrzeć na swoje ciało i kontrolować to, co się z nim dzieje.


Dzisiaj wszyscy wiedzą, że Technoblade niestety odszedł po walce z rakiem. Youtuber był wyjątkową postacią dla świata Minecrafta i samego Youtube, nawet po zdiagnozowaniu u niego choroby pozostawał bardzo pozytywny, wiele żartował i cały czas komunikował się ze społecznością MC.

Dzisiaj ludzie tworzą różnego rodzaju fanarty, filmiki, czy po prostu proszą, by sprawdzać swoje ciało, widoczne zmiany i dbać o to, by robić regularne badania. Technoblade o raku dowiedział się właśnie przez swoją puchnącą rękę.

10 miesięcy temu

10 miesięcy temu youtuber opublikował na swoim kanale film “where I’ve been”, w którym opowiedział, dlaczego miał przerwę od Youtube.

“Pod koniec lipca zauważyłem, że moja prawa ręka zaczęła mnie boleć naprawdę mocno. Moim podejrzeniem było to, że jest to spowodowane przemęczeniem od grania (…) Zdecydowałem się odpocząć kilka dni, by ręce się poprawiło, ale nie czułem, by coś się poprawiało. Po kilku dniach zauważyłem w lustrze, że moje ramię zaczęło puchnąć (…)

Youtuber podejrzewał, że coś złamał. Na początku sierpnia Techno poszedł do lekarza, by dowiedzieć się, co się dzieje.

“Zrobili kilka prześwietleń i powiedzieli mi, że powodem, dlaczego boli mnie ręka jest rak. Nie mogło być gorzej”

Technoblade opublikował od tamtego czasu jeszcze kilka filmów, w których nawiązywał do tej sytuacji. Wiadomo, że inni youtuberzy byli z nim w kontakcie, co widać po ich ostatnich wiadomościach:

Po tych kilku dniach widać, że ludzie naprawdę uwielbiali twórczość Technoblade’a i mocno mu kibicowali. Youtuber na pewno nie zostanie zapomniany.