w

Coś tylko dla odpornych graczy Minecrafta. Lepiej, żeby nikomu się to nie przyśniło

Przenoszenie elementów Minecrafta do rzeczywistości zazwyczaj jest pozytywne, fajne i nie nosi znamion horroru. Tu jest inaczej.


Społeczność Minecrafta często tworzy podobne projekty, przenosząc elementy świata Minecrafta do rzeczywistości. W większości przypadków jest to pozytywne, a nadanie realizmu Minecraftowi nie wywołuje żadnych emocji oprócz tych uśmiechu.

W końcu Minecraft ogólnie jest postrzegany jako przyjazna gra, skierowana tak samo do starszych, jak i młodszych. Jeden z graczy postanowił nieco zmienić podejście i zaprezentować dość przerażające wersje mobów.

Tylko dla odpornych

Gracze zgodnie uznali, że ma to klasyczny vibe horroru i świetnie nadałoby się na grę w tym stylu. Należy tutaj docenić modele, które lepiej, żeby nikomu się nie przyśniły.

Ludzie piszą, że tak w sumie wyobrażaliby sobie Minecrafta, gdyby był skierowany do osób starszych. Różne światy, niekoniecznie przyjazne, gracze próbujący przetrwać w niezbyt sprzyjających warunkach etc.

Mojang oczywiście nigdy nie pójdzie w tę stronę, bo niby dlaczego miałby. Deweloperzy wolą rozwijać coś, co jest dla wszystkich, a tego typu content na pewno nie sprawiłby, że do Minecrafta nagle zaczęliby walić drzwiami i oknami zupełnie nowi gracze.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft