w

Do Minecrafta zawitały Święta. Creepery stały się pomocnikami Świętego Mikołaja

Gracze Minecrafta wpadli na fajny pomysł, który od razu wszystkim się spodobał. Możliwe, że zostanie to podchwycone przez deweloperów, ale na razie to tylko życzenia społeczności.


W wielu grach pojawiły się już te typowo świąteczne aktualizacje. Gracze proponują więc, by i w Minecrafcie pojawiły się zmiany, które będą się wprost kojarzyć z tym okresem. Jeden z członków społeczności stworzył propozycję, która zdecydowanie wybija się na tle wszystkich pozostałych.

Pomysł jest bardzo prosty. Gdyby Mojang chciał, to mógłby bardzo szybko to podchwycić i wprowadzić w opcjonalnej aktualizacji. Chodzi tutaj o pewną modyfikację creeperów.

Creepery z czapkami

Każdy na pewno kojarzy czapki Świętego Mikołaja. Można je kupić w dosłownie każdym większym sklepie. Są one bezpośrednio związane ze Świętami i trudno je pomylić z czymś innym. Gracz o nicku JayCubTruth stworzył modyfikację, która daje tego typu czapki creeperom. Nie zabrakło również białej brody.

Nieszkodliwa zmiana, która spotkała się z bardzo dobrym odzewem. Na luzie można by było to dodać do oficjalnej wersji gry. Co więcej, zmieniono także dźwięk creeperów. Te robią „ho ho ho”.

Modyfikację tę może pobrać każdy na „planetminecraft”. Wystarczy wyszukać „santa hat creepers”.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft