w

Gracz Minecrafta nagrał praktycznie niemożliwą sytuację. Najrzadszy widok w historii?

Minecraft czasami robi dość dziwne rzeczy, tym razem gra przeszła samą siebie, a społeczność zastanawia się, czy to przypadkiem nie jest najrzadszy widok, jaki można zobaczyć.


W Minecrafcie jest sporo bardzo rzadkich sytuacji, do których można zaliczyć między innymi szkieletową pułapkę. Ta polega na zespawnowaniu czterech szkieletowych jeźdźców. I choć jest to rzadki widok, to jednak nie jakiś niesamowity.

Co innego, gdy Minecraft maksymalnie zgłupieje i będzie próbował zrobić szkieletowego jeźdźca z samego gracza. Dokładnie to przytrafiło się jednemu z użytkowników Reddita o nicku “KyloRenmcgoo”.

Najrzadsza sytuacja w Minecrafcie?

Prawdopodobnie nikt wcześniej tego nie zarejestrował, ale faktycznie nagranie pokazuje, że w czasie burzy pojawiła się klasyczna szkieletowa pułapka. Problem w tym, że Minecraft uznał gracza jako idealnego kandydata do bycia jednym z jeźdzców.

Wszystko wydarzyło się bez modów, na Playstation 4. Społeczność jest naprawdę mocno zaskoczona, jest w tym potencjał na niesamowicie rzadką sytuację.

“Nigdy w całym życiu nie słyszałem, ani nie widziałem czegoś takiego, a śledzę Minecrafta od 2010 roku. To może być najrzadsza rzecz, jaka przytrafiła się w historii gry. Jeżeli to nie jakiś błąd”

Autentycznie nie wiadomo, czy jest to bug, czy może mówimy tutaj o jakimś niesłychanie rzadkim zjawisku, którego praktycznie nie sposób odtworzyć.