w

Hytale pokazuje, czym zaskoczy Minecrafta. Po 10 latach prac nad Minecraftem przechodzi do Hytale

Hytale coraz bardziej i bardziej zagraża Minecraftowi. W sieci pojawiły się kolejne nagrania pokazujące najnowszy etap prac.


Obecnie sytuacja robi się coraz bardziej ciekawa. Wielu pracowników, którzy latami ulepszali Minecrafta, przeszło do studia odpowiedzialnego za Hytale. Co więcej, Andy Zibits po kierowniczych stanowiskach w Mojangu zmienił pracę i obecnie szuka osób do Hytale.

Andy przy okazji ogłoszenia udostępnił również najnowsze nagranie prezentujące obecne w Hytale efekty graficzne.

Czym Hytale zaskoczy Minecrafta?

Hytale ma być czymś w rodzaju rozbudowanego Minecrafta. Jeżeli kojarzycie serwery Hypixel, to pracują nad nim właśnie te same osoby. Hytale będzie przełomowe, choć na ten moment można opierać się jedynie na tym, co publikują deweloperzy. Warto wspomnieć, że nad całością czuwa Riot (studio przejęło Hypixel Studios).

Nagranie od Andy’iego prezentuje się następująco:

Widać tutaj trochę walki, różnego rodzaju teren, na pewno mnogość opcji customizacji postaci, przedmiotów, uzbrojenia. Minecraft jest i zapewne pozostanie liderem, ale sytuacja być może będzie taka, jak przy CS:GO i Valorancie – Riot zabrał bardzo dużą część graczy CS:GO i Hytale ma szanse to powtórzyć w przypadku konkurowania z MC.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft