w ,

JJayJoker, tak, ten JJayJoker wrzuci remastery swoich pierwszych odcinków Minecrafta

Jeden z popularnych niegdyś youtuberów podczas streamu wspomniał, że niedługo na jego kanale powinny być dostępne remastery starych odcinków. Dlaczego to w ogóle istotne?


Na filmach JJayJokera wychowało się wielu graczy Minecrafta. To właśnie JJay był dla masy osób inspiracją do rozpoczęcia czy to grania w MC, czy nagrywania produkcji Mojangu. Historię youtubera każdy doskonale zna, był bardzo popularny i w pewnym momencie zniknął.

Potem na chwilę pojawił się na Twitchu, czego raczej nikt nie wspomina zbyt dobrze. Po roku nieobecności, youtuber wrócił do streamowania. W styczniu średnia jego widzów wynosiła 337 osób.

Stare filmy w zremasterowanej formie

Podczas jednego z takich streamów JJayJoker wspomniał, że opublikuje za jakiś czas swoje stare odcinki w odświeżonej formie. To na pewno dobra wiadomość dla wszystkich, którzy po tych 10 latach mają ochotę cofnąć się w czasie do momentu, gdy Minecraft dopiero się rodził.

Już mówiłem kiedyś, jakiś czas temu, że będą filmiki, na pewno chcę zrobić Minecrafta, żeby ludzie mogli oglądać te stare odcinki ponownie, zremasterowane oraz bez muzyki, która jest copyrighted, żeby to co nie działa, działało ponownie (…)

Raczej nie można się spodziewać tak dużej popularności JJayJokera jak kiedyś. Świat poszedł mocno do przodu, a JJay zawsze wybierał nieco mniej popularne produkcje, idąc swoim torem.

Potwierdzają to chociażby ogrywane na streamie gry. Mało kto w ogóle będzie je kojarzył. Szczególnie, gdy porówna się to z Minecraftem.

Co jednak ciekawe, youtuberowi nadal przybywają wyświetlania na jego starych filmach. To w sumie kilkaset tysięcy odsłon w skali miesiąca.