w

Kiedy aktualizacja gór wejdzie do Minecraft?

Biom górzysty wybrany na ten, który otrzyma aktualizację


Podczas MineConu 2019 odbyło się głosowanie, w którym gracze mogli wybrać jeden spośród trzech biomów, który miałby dostać aktualizację. Góry wygrały z biomami bagiennym i pustynnym, ale mimo to do dzisiaj nie było żadnych konkretnych informacji o tym, kiedy gracze mogą spodziewać się aktualizacji.

Jak będzie wyglądał biom po aktualizacji i kiedy może ona nadejść?

Przed głosowaniem w sieci zostały umieszczone krótkie filmiki reprezentujące każdy z biomów.

Według niego aktualizacja zawierająca nowe góry ma wprowadzać nowe typy śniegu, kozy, spiczaste klify, przykryte śniegiem szczyty i dramatyczne widoki na góry wokół.

Jeden z pracowników pracujących nad grą, zapytany, co z aktualizacją gór, zapewnił, że aktualizacja będzie miała miejsce, prosząc, aby nikt się o to nie martwił.

Teoria youtubera na temat tego, kiedy pojawi się aktualizacja

Pewien youtuber wyraził swoje zdanie na temat tego, kiedy możemy spodziewać się wspomnianych zmian. Jego zdaniem deweloperzy wydadzą aktualizację netheru jako odrębną w 1.16, a góry zostaną przesunięte na później ze względu na to, że nie pasują do tematyki netheru.

ZOBACZ – Snapshot 20w08a naprawia błąd ze znikającymi wieśniakami w Minecraft

Aktualizacja gór miałaby zostać przesunięta na okres przypadający pod koniec roku wraz z innymi zmianami zapowiedzianymi podczas MineConu takimi jak drzewo baobabu, strusie, termity zgodnie z obietnicą MineConu 2018.

Youtuber swoje teorie podpiera aktualizacjami i ich schematem w ubiegłych latach, ale mimo to niczego nie można uznać za pewnik.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft