w

Minecraft w panice to usuwał, ale w Internecie nic nie ginie. Tajemnicza peleryna dla graczy

Minecraft ostatnio robi naprawdę dziwne rzeczy. Deweloperzy poinformowali graczy o darmowej pelerynie, którą powinni otrzymać, by po kilku godzinach całkowicie usunąć tę informację.


Minecraft przez długi czas był wzorem, jeżeli chodzi o sposób rozwoju gry, komunikacji z graczami i słuchanie propozycji społeczności. Teraz dzieje się coś dziwnego, dowodem czego jest sposób poinformowania graczy o darmowej pelerynie.

Mojang oficjalnie napisał o tym na swojej stronie tylko po to, by kilka godzin później całkowicie usunąć oficjalny artykuł. Obecnie po wejściu w odpowiedni link pokazuje się błąd 404 oznaczającym, że takiej strony po prostu nie ma.

Tajemnicza sprawa z peleryną

Kopia strony pokazuje, że chodziło o pelerynę dla osób, które kupiły Minecrafta w wersji Java, lub Bedrock przez 6 czerwca 2022.

Informacja o tym jest ogólnodostępna nawet na Wiki, więc decyzja Minecrafta o usunięciu artykułu wydaje się dość dziwna.

Póki co data wydania samej peleryny pozostaje nieznana. Nie wiadomo bowiem, dlaczego Mojang zachował się w ten sposób. Oprócz tego wszystko jest już pewne. Jeżeli kupiliście Minecrafta przed 6 czerwca, to w nieokreślonym bliżej terminie możecie się spodziewać takiej peleryny:

Teraz pozostaje tylko czekać na jakiś ruch Mojangu w tej sprawie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft