w

Osadnik z Minecrafta nagle zmienił się w obrońcę, wprawiając graczy w niemałe zakłopotanie

W MInecrafcie czasami dochodzi do dziwnych sytuacji, a to zdecydowanie jedna z nich.


Jeden z graczy podzielił się z innymi dziwną sytuacją, jaka mu się przydarzyła. Podróżował on z osadnikiem. Według tego, co czytamy, w sumie przebyli razem ponad 2500 tysiąca bloków. Po co? Każdy ma jakieś inne hobby.

Szczególnie, że nick gracza to “ImVeryLonely420”, co trochę tłumaczy całą tę sytuację. W każdym razie, to nie o podróż tutaj chodzi.

Co tutaj się stało?

Gracz płynął z osadnikiem łódką. Wyszedł na ląd, chwilę się na nim pokręcił, a gdy odwrócił się, zobaczył, że osadnik nagle zmienił się w obrońcę. Klip ten stał się niesamowicie popularny, a jego wytłumaczenie może nieźle zdziwić.

Co tu się stało? Od razu pojawiły się teorie o tym, że postacie po przebyciu określonej ilości bloków mogą się zmienić. Niektórzy wskazywali na jakieś moce Herobrine, natomiast jest na to sensowne wytłumaczenie.

Największy sens ma teoria mówiąca o tym, że obrońca po prostu zlikwidował osadnika i zajął jego miejsce. Niektórzy słyszą na tym nagraniu dźwięki, które się z tym zgadzają.

I wygląda na to, że jest to jedyne sensowne wytłumaczenie tej dość nietypowej sytuacji. Wyobraźcie sobie, że coś takiego przytrafiło się właśnie Wam, nieźle byście się zdziwili.