w

Po kilku latach gracze Minecrafta dalej nie wiedzą, co takiego Mojang umieścił na tym przycisku

Mimo upływu lat, dalej ludzie nie za bardzo wiedzą, co to jest. Ile graczy, tyle opinii.


Mojang tworząc różne przedmioty i funkcje do Minecrafta starał się, by wszystko było maksymalnie przejrzyste. Spokojnie można powiedzieć, że w większości sytuacji się to udało. Jest jednak kilka przykładów tego, że ktoś ewidentnie nie miał pomysłu.

Mimo upływu wielu lat, ludzie dalej nie za bardzo wiedzą, czym jest jeden z przycisków, jaki widoczny jest w wersji mobilnej. I trudno się dziwić, część uważa, że jest to stek, inni widzą tutaj buta, a jeszcze kolejni fasolę.

Tajemniczy przycisk w Minecrafcie

O który przycisk chodzi? Dyskusję o nim rozpoczął użytkownik Reddita o nicku “GeorgeFoxson94”, który wprost spytał, co to w ogóle jest i co miało przedstawiać.

“Gram od 2012 roku” – pisze. “I nadal nie wiem, co to miałoby być. Skrzydło, but?”

Mowa tutaj o tym przycisku:

Jeżeli ktoś kompletnie nigdy nie grał w wersję mobilną, to będzie mu jeszcze trudniej. Najczęściej mówi się, że jest to właśnie skrzydło, lub but. Choć są i wersje o tym, że jest to jakaś dziwna wersja mięsa, fasoli, cukierka – każdy ma na ten temat swoje zdanie, a Mojang nigdy tego nie wyjaśnił.

Co to za przycisk? Można go znaleźć w wersji mobilnej – znajduje się dokładnie pomiędzy wszystkimi innymi przyciskami odpowiadającymi za sterowanie.

Naciskając go, postać zaczyna latać. Zostało to stworzone specjalnie do trybu kreatywnego. Pytanie tylko, co to w ogóle jest.