w

Popularny polski youtuber Minecrafta przeprosił. Czy jego kanał cokolwiek stracił na tej dramie?

Jeden z popularnych, bardzo mocno skrytykowanych ostatnio polskich youtuberów Minecrafta przeprosił swoją publikę.


Początkowo wydawało się, że youtuber nie widzi żadnego problemu w swoich filmach czy miniaturach. Po czasie te zostały jednak usunięte. Kilka dni mętnych tłumaczeń, z których wynikało tyle, że Vito z 2.5 mln subskrypcji nie za bardzo rozumie, co się wokół niego właśnie dzieje.

Finalnie youtuber doszedł do wniosku, że faktycznie ludzie mieli rację i miniatury oraz tematyka jego filmów była zwyczajnie przesadą.

Oficjalne przeprosiny

Na karcie społeczności youtubera pojawiło się coś w rodzaju oświadczenia. Można z niego wyczytać tyle, że filmy i miniatury były błędem, który wynika z pogoni za „trendami”. Trudno powiedzieć, jakie to trendy, że w filmach o tematyce Minecrafta, kierowanych głównie do dzieci, znajdują się takie rzeczy, ale każdy ogląda to, co lubi.

Jednocześnie ze względu na masę krytycznych komentarzy, zostały one całkowicie wyłączone. Ogólnie przeprosiny to dobry kierunek, choć po wynikach kanału nie widać, by w jakikolwiek sposób ta cała drama wpłynęła na popularność youtubera.

Usunięte filmy przełożyły się na utratę wyświetleń z nich, natomiast dużych konsekwencji to nie miało, przynajmniej obecnie. Youtuber nawet nie miał ujemnego stosunku subskrypcji, po prostu nie dochodziły mu nowe.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft