w

Ten gracz Minecrafta nie przepada za klawiaturą. Jego sposobem na rozgrywkę jest flet i gitara

Gracze Minecrafta coraz częściej decydują się na niestandardowe granie.


Były już banany, były bułki śniadaniowe i poduszki, teraz czas na instrumenty muzyczne. Gracze Minecrafta jak zwykle zaskakują swoją kreatywnością i po raz kolejny widzimy tego przykład.

Jeden z graczy postanowił pochwalić się w internecie swoim sposobem na rozgrywkę w grę od Mojang i podłączyć sterowanie pod flet. Jak to wygląda?

Czy flet jest dobrym sposobem na grę w MC?

Jeden z graczy postanowił założyć dość nietypowe konto na TikToku, na którym pokazuje swoje pomysły na rozgrywkę. Użytkownik o nicku xdeanobeano zyskał popularność dzięki temu, że jego gra nie opiera się jak zwykle na myszce i klawiaturze, a instrumentach muzycznych.

Takim sposobem na jego koncie zobaczyć możemy, jak gracz gra np. w Call of Duty: Warzone przy pomocy gitary elektrycznej, perkusji, klawiszy czy bębenkach. Ostatnio jednak bardzo popularny stał się klip, na którym xdeanobeano pogrywa w Minecrafta na flecie.

Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę zabawnie jednak dla osób, które uwielbiają urozmaicać sobie rozgrywkę. Jeśli nudzi kogoś zwykły Minecraft, taki sposób na sterowanie mógłby być ciekawych wyzwaniem. A nuż ktoś polubi jakiś instrument muzyczny i zyska nowe hobby.

Na jego kanale na TikToku jest cała masa podobnych filmików, na którym można zobaczyć, jak gracz radzi sobie w grach przy użyciu innych instrumentów.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft