w

Zmarł popularny youtuber i streamer Minecrafta, który miał w sumie blisko 1.6mln subskrypcji

Internet obiegła informacja o śmierci jednego z popularnych youtuberów, który znany był przede wszystkim z Minecrafta.


Jego kanał najbardziej rozwinął się jeszcze przed 2017 roku. Łącznie udało mu się zgromadzić 1.58mln subskrypcji. Wiele osób nawet z Polski go oglądało, przynajmniej do przerwy. Oryginalnie youtuber nosił nazwę „Bashurverse”, potem „TOASTY”. Jego popularne serie to:

  • The Legend of the Hobo
  • BashDoesThings

Po 2-letniej przerwie, youtuber wrócił głównie już na Twitcha. Jego kanał obserwowało 167 tysięcy osób. Transmisje nie były jakieś niesamowicie popularne, bowiem oglądało je do kilkuset osób. Za granicą to jednak w zupełności wystarcza.

Odszedł Bashurvers

Youtuber w 2015 był oskarżony o kontakty z 10-letnią dziewczynką. Mówiło o tym mnóstwo osób, sam youtuber wielokrotnie się do tego odnosił i wyjaśniał, o co chodziło. Zarzutów nigdy nie potwierdzono, choć Bashurverse tak naprawdę nigdy się po tym nie podniósł, aż do momentu, gdy zniknął.

To dlatego na Youtube pojawiły się filmy naśmiewające się ze śmierci youtubera. Wygląda to strasznie, filmy są na bieżąco usuwane.

Powód śmierci potwierdziła rodzina. Było to zarażenie się COVID.

W Internecie ludzie składają youtuberowi hołd, na Twitterze jest cała masa wpisów z najlepszymi momentami youtubera, w Polsce też wiele osób będzie go kojarzyć.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft