w

Blizzard dopiero zaczął szukać osoby, która poprowadzi zespół zajmujący się misjami w Overwatch 2

Gracze Overwatch mocno zaniepokoili się nowymi ofertami na stronie Blizzarda.


Jest wiele osób, które przewidują, że beta Overwatch 2 ruszy w okolicach BlizzConline i jak najbardziej może to być prawdą. Trudno jednak w to uwierzyć w momencie, gdy Blizzard na swojej stronie dodaje oferty pracy sugerujące tym samym, że coś jest nie tak.

Dlaczego? Wczoraj dodano ofertę, która jest przeznaczona dla osoby, która podejmie się zarządzaniem zespołem od misji. Konkretna data dodania to 2021-01-20.

Oferta pracy, która sporo namieszała

Do tej sprawy trzeba podejść na spokojnie i bez wyciągania pochopnych wniosków. Faktem jest, że Blizzard zaczął szukać osoby do poprowadzenia zespołu, natomiast nie wiadomo, czy nie jest to może druga osoba bądź asystent, a może ktoś, kto ma zastąpić dotychczasowego pracownika.

Można jednak sądzić, że albo dopiero teraz zaczynają się prace nad misjami, albo ktoś musi spiąć w całość to, co zostało już zrobione. Tak czy inaczej, nie wróży to dobrze dla bety, jaka miałaby ruszyć za miesiąc.

Być może jednak studio pozwoli graczom na zrobienie misji, które już były pokazywane i w które grali influencerzy – taka opcja też istnieje i również jest prawdopodobna. Niestety, ale póki co trzeba bazować właśnie na takich poszlakach, które są niesamowicie nieprecyzyjne. Niczego tak naprawdę nie wiadomo do końca.

Nie ma żadnych konkretnych informacji na temat ewentualnej daty premiery Overwatch 2, ale wszystkie małe cegiełki składają się na to, że na drugą część będzie trzeba jednak sporo poczekać i zupełnie nie wiadomo, czy jest to kwestia miesięcy, czy lat.