w

Blizzard myślał, że po cichu wprowadzi tę zmianę do Overwatch 2 i nikt się nie dowie. Nie wyszło

Ostatnia aktualizacja Overwatch 2 wywołała sporo emocji, w szczególności jeden z punktów.


Overwatch 2 to na zmianę dobre i złe informacje. Z jednej strony deweloperzy deklarują, ze będzie lepiej, z drugiej co chwilę robiąc coś, co w innej grze po prostu by nie przeszło. Zapowiedziano dodatkowe zmiany, nieco inne podejście do społeczności, do nagród etc.

Jednocześnie nie poinformowano dostatecznie, że w grze występuje problem z rangami, przez który ludzie trafiali w niskiej randze i nie mogli z niej w jakikolwiek sposób wyjść. No cóż, gracze czytają dokładnie opisy, a jeden z punktów szybko stał się memem.

Nie udało się tego zrobić po cichu

Blizzard zaznaczał, że w grze występuje problem z rangami, natomiast nie wiadomo było, że uniemożliwia to wyjście z klasycznego ELO Hell. Gracze mają pretensje, że im o tym nie powiedziano, zanim zaczęli grindować w trybie rywalizacji i wkurzać się, że im nie idzie.

Temat na Reddicie, który o tym traktuje zebrał ponad 11 tysięcy punktów. W polskiej wersji językowej tej punkt brzmi:

Trudno powiedzieć, ilu osób to dotyczy, natomiast łatwo sobie wyobrazić przeciętnego Maćka, który przez kilka tygodni próbował wszystkiego, by wydostać się z Brązu, ale mu nie wychodziło. Wkurzał się, w końcu odstawił Overwatch 2 i prawdopodobnie nie dotrze do niego nawet informacja o tym, że zmarnował swój czas.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch