Reklama

Czy Blizzard uważa, że blokada 2-2-2 była dobrym posunięciem w Overwatch?

Overwatch

Anna Dąbrowska

Czy Blizzard uważa, że blokada 2-2-2 była dobrym posunięciem w Overwatch?
Reklama

Gracze zapytali Blizzarda, co po takim czasie uważa na temat blokady 2-2-2 i czy traktuje to jako sukces.Reklama Ograniczenie graczy do kompozycji 2-2-2 było...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej