w

Dropy beta Overwatch 2 na Twitch. By otrzymać dostęp wystarczy oglądać streamy przez 4 godziny

Blizzard już oficjalnie poinformował o szczegółach odnośnie bety Overwatch 2. Wiadomo, że dostęp będzie można otrzymać także przez klasyczne dropy na Twitchu.


To ten moment, w którym można udawać zaskoczenie. Raczej wszyscy byli pewni tego, że Blizzard dołączy do innych deweloperów i będzie udostępniał OW2 poprzez dropy na Twitchu. Jest to jeden ze sposobów zdobycia dostępu, oczywiście oprócz klasycznego otrzymania maila.

Tutaj od razu warto wspomnieć, że dostęp będzie przyznawany mailowo jutro od godziny 20:00 czasu polskiego. Jak pisze Blizzard:

Od godziny 20:00 czasu polskiego zaczniemy udostępniać betę wybranym graczom. Choć powinni oni otrzymać dostęp już pierwszego dnia, w późniejszym okresie testów możemy rozszerzyć zaproszenia na większą liczbę graczy.

Beta Overwatch 2 przez Twitch Drops

Blizzard odpowiedział na najczęstsze pytania i tak:

Nie trzeba mieć Overwatcha żeby dostać się do bety – To jeden z najczęściej powielanych mitów, który okazał się nieprawdą.

“Osoby, które zostały zaproszone do bety, ale nie posiadają Overwatch, mogą pobrać i zainstalować grę w darmowej wersji próbnej na czas trwania testów.”

Testów będzie kilka. Jutrzejsza beta nazwana jest mianem “pierwszej”. Testy póki co obejmą tylko i wyłącznie PC. Beta-testy trybu PvP w Overwatch 2 rozpoczną się 26 kwietnia o godzinie 20:00 czasu polskiego i potrwają do 17 maja (data może ulec zmianie w zależności od potrzeb testowych).

W kwestii dropów, Blizzard pisze, że wystarczy oglądać konkretną transmisję przez 4 godziny.

Aby otrzymać nagrody Twitch Drops, należy oglądać dowolny kanał uczestniczący w programie przez 4 godziny.

Dropy zostaną włączone dzień później, 27 kwietnia 2022 roku o godz. 19:00 czasu polskiego. Akcja potrwa do godz. 3:00 czasu polskiego 28 kwietnia Całość nie powinna sprawić większych problemów.

Warto więc wiedzieć, że do bety możecie dostać się na dwa sposoby:

  • Czekać na maila,
  • Oglądać transmisje, które mają włączone Twitch Drops, czyli po prostu dropy.

Dropy zapewne Twitch włączy w okolicach godzin wieczornych. Tak, jak dostępy mailowe.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch