w

Gracze Overwatch odnaleźli na Blizzard World easter egg nawiązujący do Diablo 3

Overwatch zawiera w sobie mnóstwo różnych easter eggów.


Blizzard uwielbia wszelkiego rodzaju easter eggi. Prawdziwą ich kopalnią jest Blizzard World. Mapa w Overwatch w pełni poświęcona innym grom studia. Było jasne, że lokacja ta zawiera jeszcze nieodkryte tajemnice, natomiast mało kto spodziewał się, że będą one dotyczyły beczek.

Choć sam easter egg niekoniecznie jest nowy, to dopiero teraz zyskał dużą popularność. Raczej jednak nie ze względu na swoją unikalność, a pokaz tego, za czym gracze tęsknią, jeżeli chodzi o nowe lokacje.

Easter egg na mapie Blizzard World w Overwatch

Użytkownik Reddita o nicku “Owlero” pokazał, jak wywołać jeden z easter eggów nawiązujący do Diablo 3. Okazuje się, że niszcząc wszystkie beczki i ceramiczne elementy w ostatniej części mapy, wówczas pokazuje się strumień jasnego światła. Zupełnie tak, jak w Diablo 3.

“Jeśli rozbijesz beczki w końcowym obszarze Blizzard World, dostaniesz „legendarny drop” (easter egg z Diablo 3)”

To między innymi dlatego społeczność Overwatch nie była zbyt zadowolona z ostatnich map. Zawierały w sobie stosunkowo mało ciekawych elementów, brakowało na nich easter eggów i zagadek do rozwiązania. Ostatnie były:

  • Pusan
  • Paryż
  • Havana

Przypomnijmy, że więcej lokacji zobaczymy w Overwatch 2. Póki co wiadomo, że będą to na pewno Rio de Janeiro, Toronto, Gothenburg oraz Monte Carlo.