w

Istnieje duża szansa, że gracze Overwatch ponownie będą mogli kupić te specjalne skiny

Jeden z graczy Overwatch zauważył, że skiny All-Stars nie są już podpisane jako “Legacy”.


Nie jest to informacja potwierdzona i nie należy jej w ten sposób traktować. Nie wiadomo także od kiedy, ale jak zauważył użytkownik Reddita o nicku “Proto_VI”, skórki z serii All-Stars nie są już podpisane jako “Legacy”.

Dlaczego jest to ważne? Może to oznaczać, że te skórki również niedługo powrócą i będą normalnie dostępne do zakupu. Zgadzałoby się to z wcześniejszymi wypowiedziami i ruchami Blizzarda. Od razu warto wspomnieć, że skin do Łaski nadal ma kategorię “Legacy”.

Skiny All-Stars mogą wrócić do Overwatch

Trudno powiedzieć kiedy, ani z jakiej dokładnie okazji, ale jest duża szansa na powrót wszystkich skórek z tej serii. Przypomnijmy, że Blizzard wspominał o tym dobre trzy miesiące temu podczas jednego z AMA.

Nie można więc mówić o jakiejś przełomowej informacji, która pobudzi Overwatch. Jeżeli jednak polowaliście na te skórki, ewentualnie żałowaliście, że nie zdołaliście ich kupić, to warto przez jakiś czas nieco bardziej śledzić informacje o Overwatchu.

Data przywrócenia skinów nie jest jeszcze znana. Jak wspominaliśmy – nie wiadomo, kiedy te skiny utraciły “Legacy”. Tak naprawdę oficjalne ogłoszenie może się pojawić w każdym jednym momencie.