w

Kiedy rozpoczyna się beta Overwatch 2? Blizzard ujawnił konkretną datę i odpowiedział na pytania

Wczoraj odbyła się prezentacja, w ramach której Blizzard powiedział kilka informacji odnośnie Overwatch 2 i nadchodzącej bety.


Dzięki całej prezentacji wiadomo, że beta rozpocznie się 26 kwietnia 2022, co nie jest jakimś niesamowitym zaskoczeniem w momencie, w którym Blizzard sam komunikował start “pod koniec kwietnia”.

Ludzie będą wpuszczani do bety etapami, choć jak mówią deweloperzy, należy się spodziewać kilku różnych etapów. Prawdopodobnie będzie to podobne do bety pierwszej części, kiedy to Blizzard włączał kolejne funkcje i wypuszczał coraz większą ilość graczy.

Co nowego wiadomo?

Na samej prezentacji nie ujawniono niczego, czego gracze tak naprawdę nie wiedzieli. Blizzard potwierdził, że planuje udostępnić betę graczom konsolowym, ale jest to nieco utrudnione. Z całą pewnością można także stwierdzić, że Doomfist jest już tankiem.

Z przecieków wynika, że Blizzard dodał mu nową umiejętność – Power Block.

https://www.ggrecon.com/articles/sources-overwatch-2-characters-abilities-overwatch-2-alpha/

W Overwatch 2 należy spodziewać się systemu pingów, o którym nie powiedziano zbyt wiele. Będzie to po prostu system, jaki znamy już praktycznie ze wszystkich gier sieciowych.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch